Laatste updates

21 oktober 2020

Beste ouders en gymnasten.

We stoppen met de turn- en danslessen op vraag van de gemeente tot en met 08/11/2020.

We houden jullie verder op hoogte omtrent de corona regels. 

Mvg

Het bestuur. 

Lees meer

21 oktober 2020

Beste ouders en gymnasten

Wij hebben het bericht ontvangen dat de scholen van Sint - Huibrechts - Lille dicht moeten.
Dit wilt zeggen dat er ook geen turnles meer mag gegeven worden tot 08/11/2020 dit door het besluit van de gemeente.
Alle trainers van Lille zijn hiervan op de hoogte door het bestuur.  

Voor de verdere lessen die nu nog gegeven worden blijft alles voorlopig hetzelfde.
Dit wil zeggen:

  • 1.5m blijft van kracht. 
  • +12 jarige blijven trainen op afstand van mekaar.
  • Trainers hebben ten alle tijden het mondmasker op.

Mocht hier rond nog vragen zijn mag u altijd contact opnemen met het bestuur. 

Met vriendelijke groet 
Het bestuur. 

 

Lees meer

12 oktober 2020

Beste ouders en gymnasten

‼️ OPGELET

Vanaf 14/10 schakelen we over naar CODE ORANJE voor indoorsporten!

Ook de trainingen met groepen waar leden van +12 jaar in zitten, blijven voorlopig door gaan. Wel wordt er van deze leden gevraagd om onderling ook afstand te houden!

Heeft u hier rond nog verder vragen mag u altijd het bestuur contacteren.

Met vriendelijk groet

Het bestuur. 

Lees meer
Schema

Uurrooster

Hier het overzicht van het lesschema

Ma

Tumbling

Selectie Beginners (1-3 lj)
Adie, Hanne, Maïté
Dommelhof

16:00 - 18: 00

Tumbling

Selectie 4de leerjaar
Adie, Violetta, Quinten
Dommelhof

16:45 - 18: 45

Miniemen A

1ste - 3de lj
Stephanie & Jolien
Jaak tasset school

17:30 - 19:30

Streetdance Medium

Vanaf het 1ste middelbaar
Veronique
Sporthal Boseind

19:00 - 20:00

Dansgroep ReCreatief

+ 16
Tamara
Boseind sporthal

20:00 - 21:00

Di

Keurturnen

Selectie
Jana
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kidzzdance

1-3de lj
Tessa, Britt
Grote-Heide

18:15 - 19:15

VOLZET Tienerdance

4-6de lj
Tessa, Britt
Grote-Heide

19:15 - 20:15

Wo

Kleuters Lille

5-6j
Anne, Luna
St-Huibrechts-Lille

16:30 - 17:30

Kleuters Lille

3-4j
Lieze & Mien
St- Huibrechts- Lille

17:30 - 18:30

Mini-keur


Lucinda, Hanne
Bemvoort

17:00 - 18:30

Do

Keurturnen

Selectie
Yana, Maud
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kadetten A

4-6de lj
Sarah, Lauranne
Jaak tasset school

17:00 - 19:00

Juffers

1ste middelbaar tot ..
Sarah & Céline
Jaak tasset school

19:00 - 21:00

Vr

Jongens

van het 1ste lj
Adie, Peter
Sint Maria

16:30 - 18:30

Kidzzdance

1-3de lj
Sofie & Imke
St-Huibrechts-Lille

19:00 - 20:00

Tienerdance

4-6de lj
Shannen & Imke
St-Huibrechts-Lille

20:00 - 21:00

Za

Kleuters

3-4 jarigen
Luna, Veni, Hanne, Anouschka
Jaak tassetschool

09:00 - 10:00

Kleuters

5 – 6 jarigen
Luna, Veni, Hanne, Anouschka
Jaak tasset school

10:00 - 11:00

Keurturnen

Selectie
Isabelle, Maud, Lieze
Dommelhof

09:00 - 12:00

Kadet + Miniemen

1-6de
Stephanie, Shannon
St-Huibrechts-Lille

09:30 - 11:30

Miniemen B

1-3de lj
Jolien, Mien
Jaak tasset school

11:00 - 13:00

Mini-keur

Selectie
Isabelle, Hanne
Dommelhof

12:30 - 14:00

Kleuterdans


Iris, Anse
Den Akker

11:30 - 12:30

Zo

Acro

Selectie
Sarah
Dommelhof

10:00 - 12:00

Gymfed
Gymnastiek Federatie

Gymfed

Turnkring Hoger Op Neerpelt is lid van Gymfed. Gymfed is de Vlaamse turnfederatie.

Lees meer

Word lid van turnkring Hogerop

Klik hier

Contact

 

Tel: 011 64 88 02

Email: turnkringhogeropneerpelt@gmail.com

Inschrijven

 

Schrijf je zeker in. Hoe je moet inschrijven vind je hier.